Adventní setkání 1. prosince 2018 na sále KD Doloplazy

14.00 hodin - Adventní dílničky a vystoupení dětí
18.00 hodin - Rozsvícení vánočního stromu

Setkání s Davidem Hufem

Zveme všechny zájemce o zdravý životní styl na setkání s Davidem Hufem v úterý 20.11.2018.

Leták s podrobnostmi

Naši sportovci s D. Hufem

Konzultační třídní schůzky ŽÁK - RODIČ - UČITEL

proběhnou ve dnech 20. - 22.11.2018, den a čas upřesní třídní učitel v žákovské knížce.

Sběr papíru a plechovek

12.11. - 22.11. - sběr papíru a plechovek
pátek 23.11.2018 - přistavění kontejneru a odvoz sběru.

Republikové kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů v Brně

V září se konalo v Brně republikové kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Naše Doloplazská děvčata se v konkurenci 600 závodníků škol celé republiky neztratila, ba naopak. Jejich výsledky desetiboje je řadily mezi nejlepší závodnice. Dominika Ludvíková (2008) se umístila na 5. místě, Anežka Dudová (2006) na 10. místě a Emma Kabelová (2007) na 26. místě. Děvčatům moc děkujeme za skvělou reprezentaci nejen školy, ale i obce Doloplazy.

Naše reprezentantky

ZŠ Doloplazy - děkovný dopis panu starostovi J. Zdařilovi

Vážený pane starosto Zdařile,
každý čtvrt rok po celých víc jak šest let jste mě vždy žádal, abych nezapomněla napsat za školu příspěvek do obecního Zpravodaje. Dnes pro vás píši, z pozice pracovně vytížené ředitelky školy, příspěvek poslední. Příspěvek, o který jste mě ani žádat nemusel, jelikož se tentokráte stal mou milou povinností.

DĚKOVNÝ DOPIS V PLNÉM ZNĚNÍ :

Podzimní bazárek

SRPŠ při ZŠ Doloplazy Vás zve 15. září 2018 od 9 do 13 hodin na sál KD Doloplazy
na PODZIMNÍ BAZÁREK. Pro prodej na bazárku je nutné se předem registrovat.

Slavnostní zahájení školního roku 2018/2019 proběhne
v pondělí 3. září 2018 v 8 hodin v obecním sále Doloplazy.

Na slavnostní zahájení není potřeba si s sebou nic brát, žáci obdrží od svých třídních učitelů žákovské knížky s podrobnými instrukcemi pro další den. Pouze prvňáčci si vezmou kromě slavnostní nálady také své prázdné, novotou voňavé, aktovky.

Dne 3.9.2018 nejsou zajištěny ani obědy, ani školní družina.

Od 9 hodin proběhne ve škole schůzka prvňáčků a jejich rodičů a zároveň schůzka žáků a rodičů IV.

Těšíme se na viděnou po prázdninách!

SEZNAM ŠKOLNÍCH POTŘEB PRO ŠKOLNÍ ROK 2018-19

Podrobný seznam školních potřeb pro žáky všech tříd najdete zde :

... STARŠÍ ZPRÁVY ...   >>

Sportovní hry mikroregionu a sportovní den

Ve čtvrtek 7.6.2018 se většina žáků školy zúčastní sportovních her mikroregionu Bystřička. Ostatní žáci budou mít sportovní den, který končí v 11.40 hodin.

Dočasná změna rozvrhu

Ředitelka školy sděluje všem zákonným zástupcům, že z organizačních důvodů (pracovní neschopnost pedagoga) se od úterý 5.6.2018 učí dle nového rozvrhu, který platí až do odvolání.

UPRAVENÝ ROZVRH PRO VŠECHNY TŘÍDY:

Pololetní přezkušování žáků individuálního vzdělávání

Pololetní přezkušování žáků IV proběhne 8. a 10. června 2018.

Ředitelské volno 30. dubna a 7. května 2018

Ředitelka Základní školy Doloplazy uděluje podle § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., v platném znění z organizačních důvodů ředitelské volno dne 30. dubna 2018 a 7. května 2018.