Máte zájem o zhotovení WWW za příznivou cenu? Stačí kliknout !!!

Charitativní sbírka pro společnost PESOS

Vážení přátelé,
dovolte mi, poděkovat Vám za uskutečnění charitativní sbírky pro naši společnost PESOS. Velice si vaší spolupráce a pomoci vážíme.
S úctou k Vašemu pochopení za o.p.s. PESOS Kotoučková Libuše

DĚKOVNÝ LIST :

Sponzorské firmy ZŠ Doloplazy

Draps Olomouc - Písková Drahomíra a Tomáš Nezval
kopírování OKR Olomouc - Dosoudil Pavel
Elpremont - Rataj David
Střechy Malíček - Malíček Antonín
Obec Doloplazy
Californian Sun - Štefanová Jana
Opravy a servis plynových kotlů - Jiří Kocman

Kliknutím na logo přejdete na web spozora

Víčka pro Simonku

V dubnu 2014 proběhlo druhé předání víček pro Simonku.
Děkujeme všem za sbírku.

Fond Sidus

udělil ZŠ Doloplazy certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce.
Výnos ze sbírky je určen na vybavení dětských zdravotnických zařízení - konkrétně Dětské Kliniky Fakultní nemocnice v Olomouci.
Certifikát :

Občanské sdružení PESOS o.s. děkuje ZŠ Doloplazy za pomoc

Získané financní prostředky jsou určeny opuštěným a handicapovaným zvířatům a zároveň na výcvik asistenčních a vodících psů. Dále na pomoc organizacím, které o opuštěná domácí zvířata pečují.

Děkovný list pro ZŠ Doloplazy :          Děkovný dopis :

Víčka pro Simonku

Simonka se narodila jako zdravá holčička. V šestém týdnu svého života onemocněla neznámým virem pneumokoka. Simonce může pomoci speciální terapie, která je prováděna v sanatoriu Klimkovice, ale tato není hrazena zdravotní pojišťovnou.
Rodiče Simonky prosí všechny dobré lidi, aby sběrem víček z PET lahví přispěli k úhradě.

Děkovný dopis pro ZŠ Doloplazy:

Základní Škola Doloplazy a Vlk arktický (Canis lupus arctos)

V červnu 2013 se ZŠ Doloplazy stala oficiálním sponzorem ZOO Kopeček. Žáci a zaměstnanci školy adoptovali a „pod svá křídla“ si vzali na starost Vlka arktického, na kterého budou pravidelně přispívat finanční obnos získaný ze sběru starého papíru.

Domovem vlka arktického jsou rozsáhlé pustiny pokryté sněhem a ledem, vzdálené tisíce kilometrů od nejbližšího stromu. Vlci mohou přežít při extrémně nízkých teplotách hlavně díky své srsti. Na rozdíl od jižněji žijících vlků mají mnohem hustší podsadu, která je před zimou dokonale chrání. Barva srsti je většinou bílá, takže splývá se sněhem a tvoří maskování.

Oproti jiným vlkům mají mírně kratší čenich. Jejich hmotnost je často vyšší než 50 kg - větší váha pomáhá lépe udržovat tělesné teplo. Mláďata se rodí většinou na konci května. V jednom vrhu je zpravidla 1 – 6 štěňat. Jako kořist vlkům slouží karibu, pižmoňi, arktičtí zajíci, lumíci a ptáci.

Adopční listina :

Poslední aktualizace 6. listopadu 2017